אריזונה » בניית חנות אינטרנטית בוורדפרס

בניית חנות אינטרנטית בוורדפרס

ככל שהעידן הדיגיטלי ממשיך לשגשג, יותר ויותר יזמים מחפשים לבסס את נוכחותם באינטרנט. אחת הפלטפורמות הפופולריות ביותר המשמשות להשגת מטרה זו היא וורדפרס. פלטפורמה זו היא לא רק חסכונית וידידותית למשתמש, אלא גם מספקת מגוון של תוספי מסחר אלקטרוני, מה שהופך אותה לאחת האפשרויות המובילות ליצירת חנות מקוונת.

בניית חנות אינטרנטית בוורדפרס

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

ווקומרס תוסף לבניית חנויות בוורדפרס

הבחירה של תוסף המסחר האלקטרוני הנכון לוורדפרס ממלאת תפקיד מכריע בהצלחה של חנות מקוונת. תוספים כמו WooCommerce יאפשרו לנו להתקין בתוך האתר חנות בכמה לחיצות עכבר בודדות, ואפילו להתחיל לבצע סליקות ולקבל כסף מלקוחות.

מדובר על תוסף חינמי שאנחנו יכולים להוריד מספריית התוספים בוורדפרס מבלי לשלם שקל למפתחים שלו. החברה שפיתחה את התוסף הזה היא גם החברה שפיתחה את המערכת של וורדפרס והמודל הכלכלי שלהם הוא לספק את התוסף בחינם אבל לאפשר רכישה של הרחבות בתשלום.

זה גורם למצב שאם נצטרך אפשרויות מתקדמות יותר אנחנו כן נצטרך להשקיע כסף על מנת להשתמש בתוסף. לצורך הדוגמה באפשרויות מתקדמות יותר מדובר על אפשרויות מהסוג של ביצוע תשלום מחזורי בכל תקופת זמן מסוימת (כל שבוע, חודש, שנה).

ולמרות שהתוסף לא מגיע עם כל האפשרויות הקיימות הוא עדיין מציע מגוון רחב של אפשרויות שמספיק למרבית החנויות הקיימות.

בחירת אחסון איכותי לחנות

חשוב לציין שהמערכת של ווקומרס יכולה להיות מעט כבדה במיוחד כאשר מדובר על אתרים שמכילים אלפי מוצרים. בעבר הרחוק הייתה שמועה שהמערכת של וורדפרס לא יכולה להכיל אתרים כבדים מאוד עם כמות גדולה של מוצרים אבל בפועל זה לא נכון.

הסיבה שרוב החנויות הגדולות לא תפקדו בצורה טובה היא בגלל שהם עבדו על שרת אחסון זול עם כמות משאבים נמוכה. אחסון וורדפרס פשוט מהסוג הזה בדרך כלל היה אחסון שיתופי שמתאים לאתרים שלא מקבלים הרבה תנועה ולא צורכים כמות גדולה של משאבים אבל זה שונה בחנויות אינטרנטיות גדולות.

המסקנה היא שאחד הטיפים החשובים ביותר למי שרוצה להעלות חנות גדולה עם אלפי מוצרים זה לדאוג שהאתר יהיה מאוחסן בחברת אחסון איכותית ולוודא שחבילת האחסון תהיה מספיק נדיבה כדי שהאתר ירוץ בצורה חלקה ומהירה. בדרך כלל אחסון VSP יספק פתרון טוב לאתרים כבדים מהסוג הזה.

התאמת עיצוב של החנות

יצירת עיצוב מושך ורספונסיבי עבור החנות המקוונת שלך היא השלב המכריע הבא לאחר הגדרת האתר שלך על WordPress ו- WooCommerce. אחד היתרונות העיקריים של וורדפרס הוא המספר העצום של ערכות נושא זמינות שיכולות להתאים אישית בקלות את המראה והפריסה של החנות המקוונת שלך.

ערכות נושא לוורדפרס: יכולות להשפיע באופן משמעותי על המראה והתחושה של האתר שלך. ניתן להתקין אותם דרך לוח הבקרה ואפשר אפילו למצוא תבניות בתשלום שיספקו פתרונות טובים יותר ואולי גם אפילו שירותי תמיכה טכנית במקרה של בעיית.

לאחר בחירת העיצוב המתאים לחזון של העסק כל מה שנותר לעשות זה לשנות קצת את הטקסט, התמונות והצבעים כדי לבדל את האתר מהתבנית ואז השלב האחרון בתהליך של בניית חנות אינטרנטית זה פשוט להתחיל למכור.

כלי נגישות