אריזונה » מחיר מיתוג עסקי – שלא יעבדו עליכם!

מחיר מיתוג עסקי – שלא יעבדו עליכם!

מיתוג הוא אחד הדברים החשובים ביותר לעסק שלכם. המיתוג תורם לתדמיתו בצורה בלתי נתפסת ולצערנו בעלי עסקים רבים אינם מודעים לחשיבות העצומה שיש למיתוג עסקי, במיוחד בתקופות מאתגרות יותר. אז מה זה בעצם מיתוג עסקי, כמה זה עולה ולמה זה כל כך חשוב?

מחיר מיתוג עסקי

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

מה זה מיתוג לעסק?

מיתוג הוא חבילה שלמה של אלמנטים התורמים לתדמית העסק. כך, העסק יכול להיות מוצג בצורה בה הלקוחות יוכלו להזדהות איתו ולזהות אותו בכל מקום. בדיוק כמו אנשים בעלי תכונות המאפיינות אותם – כך גם כל האלמנטים הגרפיים והשיווקיים שיש בתוך חבילת מיתוג לעסק.

הדבר הראשון בכל תהליך מיתוג זה כמובן לבחור שם לעסק. רצוי לבחור שם מושך, זכיר, קליט, ובעיקר שם מוצלח שיישאר לטווח ארוך. לאחר מכן, אפשר להתחיל להיכנס אל תוך חבילת המיתוג עצמה והיא כמובן בעלת אפשרויות בלתי מוגבלות כמו עיצוב לוגו, ניירת משרדית, כרטיס ביקור, ועד לאמצעים שיווקיים יותר כמו דף נחיתה, עמוד עסקי ברשתות החברתיות, אפליקציה, בניית אתר ועוד.

במידה ואתם בוחרים לבנות אתר בעת חבילת המיתוג ומתלבטים בין וויקס לוורדפרס צפו במדריך הבא והוא יסייע לכם לבצע את הבחירה הנכונה.

שפה אחידה במיתוג עסקי

מיתוג דוגל בשמירה על אחידות, וזוהי בעצם מילת המפתח. כל האלמנטים הגרפיים, כולל האלמנטים השיווקיים, חייבים לכלול את הלוגו של העסק יחד עם הצבעים המקוריים בצורת ייחודיות ואחידות. חשוב לשמור על שפת המותג לאורך כל הדרך כי זו השפה שמזוהה איתו.

מותגים מסוימים ינסו לשנות דברים מסוימים במיתוג שלהם עם השנים, הרי תמיד צריך לחדש משהו וזה מבורך בהחלט, אבל גם יכול להיות סיכון לא קטן וישנם לקוחות שלא יראו זאת בעין יפה. לכן, גם בחידוש מיתוג לעסק, חשוב להתייעץ עם בעל מקצוע המומחה בעולם המיתוג והדיגיטל ולראות כיצד ניתן למנף את העסק מבחינה כלכלית ולהרוויח יותר מאשר להפסיד.

מיתוג עסקי מנצח כמה הסיפור הזה עולה?

כיום, אפשר להגיד בפה מלא שאפילו אנשים הם מותגים. מפורסמים, למשל, משווקים את עצמם ובכך הפכו למותג משלהם כשהשם שלהם הוא המותג עצמו וכולם יודעים לזהות אותם לפי תכונות מסוימות או השם שלהם בלבד. זוהי המטרה של כל מותג.

המדיה החברתית תפסה תאוצה בשנים האחרונות וכך גם עמודים עסקיים שהפכו לסוג של זהות בשביל המותג. נוכחות אינטרנטית היא דבר נוסף שמאוד חשוב בתקופה הנוכחית לעסק.

המחיר של חבילת מיתוג יכול להשתנות בהתאם לצרכים של בעל העסק, המיתוג יכול להתחיל ממחיר של כמה מאות שקלים ויכול להגיע לאלפי ועשרות אלפי שקלים. בסופו של דבר האלמנטים שמשפיעים על המחיר בצורה המשמעותית ביותר הם פריטי המיתוג שאתם בוחרים בעת יצירת חבילת המיתוג והאדם אליו אתם פונים על מנת ליצור את המיתוג לעסק.

חברות מיתוג קטנות יגבו מחירים נמוכים יותר אך לעיתים רמת העיצוב תהיה נמוכה יותר, חברות גדולות יותר או מעצבים עם שם מוכר יגבו בדרך כלל מחירים גבוהים מאוד ולכן האדם שאליו אתם פונים יכול להשפיע באופן משמעותי על העלות של המיתוג לעסק.

מיתוג הוא תהליך שאינו מפסיק לרגע. בעולם הדיגיטל והעסקים בהם הטרנדים משתנים כל שנייה וכל יום יש משהו חדש להתעדכן בו, חשוב להיות מעודכנים בדברים הלוהטים ביותר וכך העסק יוכל להתאים את עצמו לכל דבר ולהישאר מעודכן. כאן נכנסת התוכנית העסקית, תוכנית השיווק, הנתונים, הדוחות, ובעצם כל מה שצריך בשביל האסטרטגיה העסקית הסופית לשיווק ומיתוג העסק בצורה המוצלחת ביותר.

כלי נגישות